Firma HYDROPOL  została założona  w 1996 roku w Grudziądzu. Celem powstania przedsiębiorstwa była chęć wprowadzenia nowych produktów na rynek. Postulat ten udało się w pełni zrealizować. Przedsiębiorstwo nawiązało stabilną współpracę z firmami polskimi jak i zagranicznymi, będącymi pionierami w dziedzinie wdrażania nowej technologii produkcji płytek ceramicznych oraz klinkierowych.
Od tej pory  zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości płytek ceramicznych, klinkierowych, gresów, cegły, kostki brukowej,chemii budowlanej, wyposażeniem łazienek itp. 

            W początkowym okresie funkcjonowania przedsiębiorstwo prowadziło działalność wśród niewielkiej konkurencji. Na lokalnym rynku jako jedno z pierwszych rozpoczęło sprzedaż importowanych płytek ceramicznych z Niemiec, Czech, Włoch, Hiszpanii.

            Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na powyższe towary  z biegiem  czasu powstawały kolejne salony. Obecnie posiadamy siedem salonów łazienek HYDROPOL w różnych miastach: Grudziądzu, Brodnicy , Bydgoszczy, Elblągu, Kwidzynie, Iławie i Świeciu

            W 2010 roku powstała marka NOWY DOM - skład materiałów budowlanych w Grudziądzu. 

         Cały czas stawiamy na rozwój naszej firmy.  Potrafimy dopasować się do zmieniającego się otoczenia i stawić czoła konkurencyjnym przedsiębiorstwom, odnosząc sukces. Staramy się być elastyczni, aby sprostać wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów. W dużej mierze zawdzięczamy  to podstawowej zasadzie: duża gama oferowanych produktów, optymalne doradztwo i najlepszy serwis. Dlatego w 2010 r. powstał w Grudziądzu nowy skład materiałów budowlanych NOWY DOM, w którym poszerzyliśmy nasz asortyment i jesteśmy w stanie zaopatrzyć budowę od fundamentu po dach i ogród.

             Ze względu na zróżnicowane potrzeby, gusta oraz różny poziom dochodów klientów w naszej firmie działa studio projektowe, w którym projektujemy dla naszych klientów łazienki, kuchnie, salony itp. Szeroki asortyment daje szanse dopasowania gotowego produktu do indywidualnego gustu, osobistego stylu każdego klienta.

 

        W 2014 roku powstała kolejna marka NOWY DOM DEWELOPER.

       Dynamiczny rozwój firmy oraz doświadczona kadra pracowników wymusiła na nas kolejny dział którym jest sprzedaż gotowych domów. Nowa marka zajmować się będzie sprzedażą gotowych domów wykonanych w oparciu o nasze dwudziestoletnie doświadczenie w materiałach budowlanych oraz przy współpracy ze sprawdzonymi i najlepszymi wykonawcami.

NOWY DOM DEWELOPER pozwoli spełnić marzenia klientów za rozsądną cenę. Kupując od nas gotowy dom możesz przy zakupie materiałów wyposażenia domu skorzystać z rabatów wypracowanych przez naszą firmę.

NOWY DOM

Informacje wkrótce

Transport - informacje wkróce..
Specjaliści - informacje wkrótce..
Informacje wkróce..

 

Często pytanie o:

 
­